PDF Печать E-mail

14 липня 2020 року відбулися чергові загальні збори членів кредитної спілки «Профспілкова скарбниця». Захід провели голова спостережної ради кредитної спілки Валентин Мельник та голова правління кредитної спілки Тетяна Орисенко.

Звіти органів управління спілки, виступи її членів про роботу установи у 2019 році були змістовними та цікавими. Дотримані всі фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок, своєчасно виконано зобов'язання перед своїми членами. Фінансовий стан спілки стійкій. Членське поле установи за минулий рік розширилося на 485 осіб. Активи спілки за 2019 рік зросли на 11,5%, і на кінець року склали 32,9 млн. грн., кредитний портфель спілки зріс на 14,5%, що в сумі складає 3,8 млн грн., депозитний портфель на 8,4%, в сумі на 1,2 млн грн., кількість діючих внесків (вкладів) на 1,9%.

Досягнуті у 2019 році результати дозволяють відзвітувати перед спілчанами про те, що робота кредитної спілки «Профспілкова скарбниця» й надалі буде стабільною і, як завжди, спрямованою на максимально повне задоволення потреб її членів у фінансових послугах.

Висловлюємо щиру подяку всім спілчанам за безпосередню участь у нашій спільній справі. Сподіваємось, що наша співпраця успішно триватиме та сприятиме досягненню нових успіхів.

Увага! Акція! Кредитна спілка "Профспілкова скарбниця" з 20 липня 2020 року по 24 липня 2020 року надає пільговий кредит з нагоди Професійного свята Дня працівників торгівлі

 

Copyright © 2015 Кредитна спілка "Профспілкова Скарбниця"